Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради провів черговий виїзний прийом громадян

Голова районної ради Василь Калита 19 березня провів особистий прийом громадян у Ворожбянській та Би…

Новий сучасний рентген-кабінет відкрито у Лебединській центральній районній лікарні

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного…

Відзначили 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї в…

Жінок Лебединщини привітали з Міжнародним жіночим днем

5 березня у районному будинку культури відбувся урочистий святковий концерт, присвячений Міжнародном…

Заступник голови Лебединської районної ради привітала жителів Василівки з Масляною

Незважаючи на прохолодну погоду, багато жителів Василівки зібралися на традиційне свято проводів зим…
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

До відома жителів району!

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутати Лебединської районної ради звітуватимуть  про свою діяльність перед виборцями:

Зимогляд Микола Миколайович – 15 березня об 11.00 в приміщенні Голубівського сільського будинку культури;

Максичка Юрій Іванович – 15 березня о 10.00 в приміщенні  Гарбузівської сільської ради;

Пінчук Сергій Миколайович – 19 березня о 14.00 в приміщенні Штепівської сільської ради;

Кириченко Андрій Киріянович, Ткаченко Олександр Олексійович – 19 березня о 10.00 в приміщенні  Підопригорівської сільської ради;

Індик Микола Олександрович – 20 березня о 10.00 в приміщенні Гринцівської сільської ради;

Зеленський Микола Олексійович, Меша Олександр Олексійович – 21 березня о 10.00 в приміщенні Михайлівської сільської ради.

   
Шаблоны Joomla здесь

29 січня заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко прозвітувала про роботу районної ради та про свою депутатську діяльність у 2018 році перед виборцями у закріпленій за нею Василівській сільській раді.

У звіті вона, зокрема, зазначила: «Впродовж 2018 року скликано та проведено 6 сесій районної ради, до порядку денного яких було внесено 111 питань, в тому числі 17 депутатських запитів.

В 2018 році прийнято 6 програм, в тому числі:

  • програму економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки;
  • програму профілактики сказу в Лебединському районі на 2018–2022 роки;
  • програму розвитку туризму в Лебединському районі на 2019-2023 роки;
  • програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік.

Затверджені районною радою програми спрямовані на забезпечення належного функціонування у районі галузей охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

Згідно вимог закону на сесіях було заслухано звіт голови районної державної адміністрації Віктора Химича про виконання програми економічного та соціального розвитку району та делегованих районною радою повноважень, звіт голови районної ради Василя Калита про свою діяльність та виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» і здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики. Неодноразово заслуховувались інформації керівництва Роменської місцевої прокуратури та Лебединського відділення поліції про стан законності, боротьбі зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати їхньої діяльності на території району, звіт головного лікаря Лебединської ЦРЛ Владислава Шепіля про його роботу.

Значна увага приділялась питанням управління спільною власністю територіальних громад сіл Лебединського району.

До розгляду на сесіях районної ради було внесено 9 майнових питань (щодо оренди майна, списання, передачі тощо)

Відповідно до вимог чинного законодавства на сесіях було розглянуто 14 бюджетних питань, в тому числі затверджено районний бюджет на 2019 рік, звіти про виконання районного бюджету за 2017 рік, за перший, другий та третій квартали 2018 року, 7 – про внесення змін до районного бюджету та інші.

В 2018 році було прийнято рішення про виділення з районного бюджету коштів на виконання депутатам районної ради свої повноважень в сумі по 50 тис.грн. на кожного депутата.

Враховуючи моє побажання як депутата, 25 тис.грн. цих «депутатських» коштів було спрямовано Лебединській ЦРЛ на поточний ремонт відділень і 25 тис.грн. відділу освіти на поточний ремонт Василівської ЗОШ .

Особлива увага у звітному періоді була приділена галузі охорони здоров’я. Так, за кошти районного бюджету побудована котельня на альтернативних видах палива, що дало значну економію коштів на енергоносії. І сьогодні в корпусі терапевтичного відділення витримується температурний режим. Крім цього, за кошти районного бюджету (біля 3 млн.грн.) придбано діагностичну апаратуру.

За кошти державного бюджету, які були виділені за сприяння народного депутата України Владислава Бухарєва, у поліклінічному відділенні Лебединської ЦРЛ замінені вікна на склопакети та придбаний рентгенапарат вартістю біля 6,5 млн.грн.

Всього впродовж року діяло 29 програм. В порядку здійснення контролю за виконанням раніше прийнятих програм на сесіях розглянуті питання про хід виконання програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, комплексної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки», програми «Освіта Лебединщини у 2016-2018 роках», програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Лебединського району на період до 2020 року, програми освітлення населених пунктів Лебединського району на 2012-2020 роки та інших.

Депутати районної ради не стояли осторонь тих питань і проблем, які сьогодні турбують жителів району і які неможливо вирішити на місцевому рівні. Так, було підготовлено, розглянуто і прийнято 3 рішення щодо звернень депутатів районної ради:

  • до Президента України Петра Порошенка щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення;
  • до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігоря Смілянського щодо недопущення закриття сільських відділень поштового зв’язку;
  • до голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Івана Романюка щодо вжиття невідкладних заходів з проведення ремонту аварійно небезпечних дорожніх об’єктів на території району.

В районній раді утворено і діє 4 постійних комісії. Як заступник голови районної ради я не маю права бути обраною до їх складу, але я взяла участь у майже всіх засідання постійних комісій.

Активна робота депутатів на засіданнях постійних комісій сприяла конструктивному прийняттю рішень на сесіях. При цьому всі розроблені комісіями рекомендації по суті розглянутих питань були враховані при прийнятті рішень районної ради.

Згідно графіків прийому мною проводився особистий прийом громадян у закріпленій за мною Василівській сільській раді та інших селах району.

При виконанні своїх повноважень районна рада тісно співпрацює з районною державною адміністрацією, сільськими радами.

У районі – спокійна і стабільна суспільно-політична ситуація, немає протистояння і конфліктів між представниками різних політичних сил».

На завершення свого звіту Світлана Олександрівна подякувала за співпрацю Василівському сільському голові Антоніні Клюс, працівникам та депутатам сільської ради, активу села.