Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Лебединщина взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів області

З 15 по 16 травня на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбувся ІІ етап…

Парад вишиванок пройшов містом

«Без верби і калини нема України», – говорить прислів’я. Наш народ здавна славився своєю здатністю б…

Чергова ротація військових на Лебединщині

В рамках чергової ротації 27-ї Сумської окремої реактивної артилерійської бригади до Лебединського В…

Виїзний прийом громадян у Межирічі та Михайлівці

14 травня голова районної ради Василь Калита провів виїзний прийом громадян на території Межиріцької…

Свято найрідніших

Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї 10 травня у районному краєзнавчому музеї відбулися…
   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Статьи и обзоры nachodki.ru

15 лютого 1989 року обмежений контингент радянської армії було виведено з Республіки Афганістан. Саме тому ця дата донині відзначається як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Минуло рівно 30 років як завершилася одна з найбільш кровопролитних воєн, в яких брали участь наші бійці, тому щоб вкотре згадати їх подвиг для воїнів-інтернаціоналістів у актовій залі Лебединської районної ради було проведено урочистий захід.

За мужність і героїзм, вірність присязі та інтернаціональному обов’язку присутнім подякували заступник голови районної ради Світлана ГОРОШКО та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Оксана ЛИХИНА. Вони побажали колишнім бійцям міцного здоров’я, життєвих успіхів, мирного неба над головою, а також родинного тепла і затишку. Світлана Олександрівна також вручила почесні грамоти голови Сумської обласної ради воїнам-афганцям Володимиру Згоді і Анатолію Пономаренку.

Крім того, всі присутні воїни-інтернаціоналісти отримали пам’ятні подарунки від керівників району, а також зробили з ними групове фото на згадку.

Бойових побратимів зі сцени привітали голова районної громадської організації «Ветерани Афганістану Лебединщини» Володимир Маслов та Володимир Згода. Вони подякували районній владі, управлінню соціального захисту населення, медичним працівникам, благодійникам та усім, хто допомагає воїнам-афганцям у вирішенні різноманітних проблемних питань.

190 хлопців з нашого району в свій час з честю виконували свій військовий обов’язок у складі обмеженого контингенту в Афганістані. Нажаль, 14 наших земляків більше не повернулися додому з пекла війни. Пам’ять тих, хто віддав власне життя заради служінню народові та військовому обов’язку, було вшановано хвилиною мовчання.

Додала яскравих емоцій заходу чудова концертна програма, яку підготували солісти районного будинку культури і вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості. У їх виконанні звучали традиційні «афганські» та сучасні військово-патріотичні пісні, а юні танцюристки дарували запальні хореографічні номери.