Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради провів черговий виїзний прийом громадян

Голова районної ради Василь Калита 19 березня провів особистий прийом громадян у Ворожбянській та Би…

Новий сучасний рентген-кабінет відкрито у Лебединській центральній районній лікарні

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного…

Відзначили 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї в…

Жінок Лебединщини привітали з Міжнародним жіночим днем

5 березня у районному будинку культури відбувся урочистий святковий концерт, присвячений Міжнародном…

Заступник голови Лебединської районної ради привітала жителів Василівки з Масляною

Незважаючи на прохолодну погоду, багато жителів Василівки зібралися на традиційне свято проводів зим…
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

До відома жителів району!

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутати Лебединської районної ради звітуватимуть  про свою діяльність перед виборцями:

Зимогляд Микола Миколайович – 15 березня об 11.00 в приміщенні Голубівського сільського будинку культури;

Максичка Юрій Іванович – 15 березня о 10.00 в приміщенні  Гарбузівської сільської ради;

Пінчук Сергій Миколайович – 19 березня о 14.00 в приміщенні Штепівської сільської ради;

Кириченко Андрій Киріянович, Ткаченко Олександр Олексійович – 19 березня о 10.00 в приміщенні  Підопригорівської сільської ради;

Індик Микола Олександрович – 20 березня о 10.00 в приміщенні Гринцівської сільської ради;

Зеленський Микола Олексійович, Меша Олександр Олексійович – 21 березня о 10.00 в приміщенні Михайлівської сільської ради.

   
Шаблоны Joomla здесь

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій не забудемо ніколи, Тарасе», присвячене 205-річчю від Дня народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка. На нього завітали керівники району, працівники галузі культури, організацій і установ району, шанувальники мистецтва Великого Кобзаря.

Відкрито свято було піснею «Ти чуєш, Тарасе» у виконанні соліста районного будинку культури Сергія Касьянова. Неодноразовий переможець районних і обласних конкурсів читців творчості Шевченка директор Підопригорівського сільського будинку культури Віталій Лобода продекламував всесвітньо відомий «Заповіт». А бібліотекар Голубівської сільської бібліотеки Варвара Звягольська зачитала присутнім авторський твір «Шевченкова правда».

Голова районної ради Василь Калита і голова райдержадміністрації Віктор Химич висловили власні думки про роль Тараса Григоровича Шевченка в українському державотворенні, його місце в історії України та неперевершену творчість. Як зазначили вони, творчість Кобзаря стала справжнім символом українського народу та дала можливість самоствердитися нашій нації.

Старший науковий співробітник музею Світлана Бражніченко провела змістовний історичний екскурс у життєвий і творчий шлях митця. Свою розповідь вона вдало поєднала з переглядом уривків із документального фільму «Розповіді про Шевченка».

За життя Тарас Григорович написав близько 240 поетичних та 1200 живописних творів. Але справжнє визнання до його мистецької спадщини прийшло лише 20-х роках ХХ ст. Сьогодні в усьому світі встановлено 1384 пам’ятника Шевченку. З них 1256 в Україні та 128 у 35 різних країнах світу.

Частина життєвого шляху митця пов’язана з нашим краєм. Так у червні 1859 року він відвідав помістя Хрущових у Лифиному. Чарівність місцевої природи надихнула його на написання творів «Зацвіла в долині», «Садок вишневий коло хати» та «Ой, по горі ромен цвіте». Всі ці поетичні рядки, покладені на музику, прозвучали у виконанні дуету «МІРА» районного будинку культури (Ірина Балаба, Микола Холодяй), які минулого року стали переможцями міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».

Присутні також мали змогу насолодитися майстерною грою акторки аматорського театру «Орфей» Катерини Каленіченко, яка інсценізувала уривок з поеми Шевченка «Мати-наймичка», а також взяти участь у флешмобі з читання поетичних рядків Великого Кобзаря.

Вірші та художня творчість Шевченка буквально наскрізь пронизані любов’ю до своєї землі. Він, як ніхто інший, вболівав за кращу долю українського народу, все життя віддавши боротьбі за те, щоб рідна мова не була спаплюжена і продовжувала жити. Тому сьогодні ми вклоняємося перед генієм Тараса Григоровича і шануємо його ім’я як символ незламності духу й нескореності всього нашого народу.