Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Голова районної ради провів черговий виїзний прийом громадян

Голова районної ради Василь Калита 19 березня провів особистий прийом громадян у Ворожбянській та Би…

Новий сучасний рентген-кабінет відкрито у Лебединській центральній районній лікарні

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного…

Відзначили 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

7 березня у районному краєзнавчому музеї відбувся театралізований захід під гаслом «І тебе в сім’ї в…

Жінок Лебединщини привітали з Міжнародним жіночим днем

5 березня у районному будинку культури відбувся урочистий святковий концерт, присвячений Міжнародном…

Заступник голови Лебединської районної ради привітала жителів Василівки з Масляною

Незважаючи на прохолодну погоду, багато жителів Василівки зібралися на традиційне свято проводів зим…
   

Рекомендації НАЗК до чергового етапу електронного декларування

Шановні суб’єкти декларування! Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочнеться черговий етап електронного декларування в Україні.

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні послуг електронного цифрового підпису.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Повідомляємо, що 16 лютого 2019 року відбудеться VII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» під гаслом «Творчість заради майбутнього!», який має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Конкурс «Перлина Fest» проводитиметься у місті Київ у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

До відома жителів району!

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  депутати Лебединської районної ради звітуватимуть  про свою діяльність перед виборцями:

Зимогляд Микола Миколайович – 15 березня об 11.00 в приміщенні Голубівського сільського будинку культури;

Максичка Юрій Іванович – 15 березня о 10.00 в приміщенні  Гарбузівської сільської ради;

Пінчук Сергій Миколайович – 19 березня о 14.00 в приміщенні Штепівської сільської ради;

Кириченко Андрій Киріянович, Ткаченко Олександр Олексійович – 19 березня о 10.00 в приміщенні  Підопригорівської сільської ради;

Індик Микола Олександрович – 20 березня о 10.00 в приміщенні Гринцівської сільської ради;

Зеленський Микола Олексійович, Меша Олександр Олексійович – 21 березня о 10.00 в приміщенні Михайлівської сільської ради.

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

13 березня у Лебединській центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття нового сучасного рентген-кабінету, де жителі Лебединщини зможуть пройти якісну рентгенодіагностику.

На захід завітали начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко, голова Лебединської районної ради Василь Калита, голова Лебединської районної державної адміністрації Віктор Химич, головний лікар Сумського обласного клінічного онкодиспансеру Володимир Кононихін, депутати районної ради, директор Лебединського медичного училища ім.проф. М.І.Сітенка Олександр Удодік та директор КЗ «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій "Лебедин"» Віктор Рева.

Сергій Бутенко у своїй промові зазначив, що реформування сучасної української медицини та надання якісного медобслуговування є черговим кроком до європейського суспільства в Україні, тому для всіх жителів Лебединщини поява нового сучасного діагностичного обладнання є значущою подією. Він зауважив, що Лебединська лікарня – одна з кращих у Сумській області в організаційному плані та подякував за ініціативність у розвитку галузі охорони здоров’я головному лікарю Лебединської центральної районної лікарні Владиславу Шепілю та керівництву району – за увагу до медицини.

Голова районної ради Василь Калита від імені всього депутатського корпусу запевнив присутніх, що підтримка галузі охорони здоров’я є одним з пріоритетних напрямків діяльності органів місцевого самоврядування. Тому й надалі депутати будуть робити все від них залежне, аби розвивати та покращувати матеріально-технічну базу лікарні.

У своїй вітальній промові голова райдержадміністрації Віктор Химич наголосив на тому, що районна влада приділяє особливу і значну увагу медичній галузі, постійно намагаючись зробити її кращою та перспективною. Так у 2016 році в одній з перших тут провели оптимізацію ліжкового фонду, у 2017 – відкрили оновлені фізіотерапевтичне і стоматологічне відділення, придбали 5 нових автомобілів «швидкої допомоги», у 2018 – активно впроваджували заходи енергозбереження та покращення лікувально-діагностичної бази. Щороку на функціонування і розвиток галузі охорони здоров’я з районного бюджету виділяється все більше коштів, лише за останній рік – близько 15 мільйонів гривень. Він також висловив подяку всім, хто вболіває за розвиток медицини в районі, підтримує і допомагає у цьому, особливо земляку, депутату Верховної Ради України Владиславу Бухарєву. Тепер жителі м.Лебедина і Лебединського району матимуть змогу отримувати якісні послуги.

Куратор Лебединського району Володимир Кононихін назвав модернізацію діагностичного обладнання суттєвим внеском у боротьбу з захворюваністю, зокрема онкопатологією, бо з новим рентгенологічним комплексом можна буде більш точно і своєчасно діагностувати різні хвороби. До його слів приєднався і депутат районної ради Сергій Лук’яненко, зазначивши, що в житті людини здоров’я є найціннішим і тепер лебединці матимуть змогу без виїзду у інші райони чи обласний центр отримати актуальні дані про свої захворювання, що дасть змогу вчасно їх вилікувати.

Підсумував урочисту частину заходу головний лікар Лебединської центральної районної лікарні Владислав Шепіль. Він подякував усім, хто приклав і прикладає зусиль разом із медичними працівниками для розвитку і покращення галузі охорони здоров’я та відзначив суттєву допомогу Народного депутата Владислава Бухарєва. Адже саме за його сприяння у 2018 році Урядом були виділені кошти з державного бюджету на придбання сучасного рентген-апарату.

На завершення заходу почесні гості перерізали символічну червону стрічку. Після чого лікар-рентгенолог Володимир Білоконський провів екскурсію по оновленому приміщенню рентгенологічного кабінету та презентував рентген-комплекс.

Подібне обладнання в Сумській області є лише у Сумській обласній клінічній лікарні. Вартість рентгенологічного комплексу – 6,5 мільйонів гривень. Він розрахований на 3 робочі місця, забезпечує високу якість зображення і широкий спектр діагностичних можливостей. Обробка інформації в ньому здійснюється без використання процесів хімічного проявлення рентгенівської плівки і зберігається в цифровому форматі на електронних носіях. Це дозволяє проводити моніторинг змін та динаміки перебігу процесів у організмі хворого і зберігати дані практично на кожного пацієнта, який хоча б один раз пройшов обстеження. До речі обстеження буде проводитися безоплатно.

Новий рентгено-діагностичний комплекс розташовано на першому поверсі терапевтичного корпусу. У приміщенні, де він знаходиться, було зроблено капітальний ремонт та встановлоено все необхідне устаткування. Тому тепер лікарі зможуть виявляти на ранніх стадіях захворювання та попереджувати їх прогресування.