Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

Лебединські резервісти повернулись із навчальних зборів

Протягом тижня з 19 по 26 вересня на Сумщині проходили навчальні збори Сумської бригади територіальн…

24 вересня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Лебединської районної ради

У засіданні взяло участь 16 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної а…

Відбувся автопробіг місцями партизанської слави

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. З його нагоди відбувся автопробіг, що…

Керівництво району привітало працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня в Україні відзначається як День працівника лісу. З цієї нагоди у переддень професійного с…

На Лебединщині підбили результати конкурсу «Кращий підприємець Лебединщини»

У першу неділю вересня своє професійне свято вже котрий рік поспіль святкують підприємці. До нього в…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Здесь нашел интересный обзор

8 червня з робочою поїздкою до Лебедина прибув народний депутат України по виборчому округу № 162 Микола Задорожній. На зустріч з ним прибули жителі Лебединщини, яких турбувало питання про віднесення в результаті адміністративно-територіальної реформи Лебединського району до Охтирського, а не Сумського, як планувалося раніше.

В ході обговорення нардеп повідомив, що подібне рішення Міністерства розвитку громад і територій України пов’язано, перш за все, з тим, що Сумською облдержадміністрацією було запропоновано збільшити кількість районів із запланованих трьох до п’яти через значну географічну віддаленість периферійних громад від центру.

Але об’єднання відбувається на основі показника кількості населення, яке не має бути менше, ніж 150 тис. жителів. Відтак, без Лебединщини, новоутворений Охтирський район буде некомплектним і не зможе бути створеним, бо на Сумщині вже заплановано створення одного малокомплектного району – Роменського.

Присутні на зустрічі представники громадськості та місцевого самоврядування Лебединщини висловили своє обурення подібними змінами. Адже раніше Лебединською районної радою, міською радою та сільськими радами району питання про приєднання до Сумського району вже неодноразово піднімалося. Проте, вищі органи влади не прислухалися до думки громадян…

На жаль, Микола Задорожній не дав чіткої відповіді на питання про те, як складеться подальша доля Лебединщини. Але пообіцяв сказати своє слово на зустрічі, що відбудеться в середу 10 червня у Сумській облдержадміністрації. Також він сказав, що зробить все залежне від нього, для того, щоб організувати доступ ініціативної групи до Верховної Ради України у разі негативного вирішення питання на обласному рівні.

Сподіваємося, що спільну думку лебединців буде почуто і нашу волю буде враховано при голосуванні за проєкт змін адміністративно-територіального устрою на рівні держави.