Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

Лебединські резервісти повернулись із навчальних зборів

Протягом тижня з 19 по 26 вересня на Сумщині проходили навчальні збори Сумської бригади територіальн…

24 вересня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Лебединської районної ради

У засіданні взяло участь 16 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної а…

Відбувся автопробіг місцями партизанської слави

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. З його нагоди відбувся автопробіг, що…

Керівництво району привітало працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня в Україні відзначається як День працівника лісу. З цієї нагоди у переддень професійного с…

На Лебединщині підбили результати конкурсу «Кращий підприємець Лебединщини»

У першу неділю вересня своє професійне свято вже котрий рік поспіль святкують підприємці. До нього в…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Шаблоны для Joomla 3 здесь

14 червня в парку ім. Павла Полуботка відбулася зустріч жителів міста та району з міністром Кабінету Міністрів України Олегом Немчіновим і головою Сумської обласної державної адміністрації Романом Грищенком.

Приводом для такої зустрічі стала вже відома резонансна подія щодо приєднання Лебединщини до нового укрупненого Охтирського району замість Сумського, що значно доцільніше з географічної точки зору.

Зустріч було заплановано на п’ятнадцяту годину. Але, через незадовільний стан доріг та зустрічі з громадами інших міст Сумщини, гості затрималися більше, ніж на дві години. В цей час з громадою спілкувалися міський голова Олександр Бакликов, заступник голови районної ради Світлана Горошко та тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Оксана Лихина. До мікрофону також підходили і громадяни Лебединщини, щоб висловити свою точку зору чи пропозиції та звернути увагу на конкретні проблеми жителів тих чи інших куточків міста і району.

Сама зустріч пройшла в досить оптимістичному тоні. Прибулий Олег Немчінов виступив перед лебединцями з обнадійливою промовою про те, що можливість врахувати побажання жителів громади є. Вже розроблено економічне обґрунтування створення Охтирського району без включення в нього Лебединщини. І дане питання буде розглядатися на засіданні 16 червня.

Про свою підтримку у питанні приєднання до Сум заявив і новопризначений голова обласної державної адміністрації Роман Грищенко. Він сказав, що укрупнення до трьох районів на Сумщині недоцільно і ОДА відстоює позицію поділу на п’ять адміністративних одиниць. Проте, також зазначив, що можливість створити Охтирський район без включення у нього Лебединщини є. Остаточне ж рішення буде прийнято у вівторок на профільному комітеті Верховної Ради України.

Таким чином, зустріч показала, що шанси бути почутими у громади Лебединщини є. Тож, будемо сподіватися, що думкою населення не буде знехтувано і наш район буде приєднано до Сум.