Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

СУМУЄМО…

Лебединщина зазнала ще однієї тяжкої втрати. Цього разу перестало битися серце сільського голови с.М…

Лебединщина відзначила День Гідності та Свободи

Вже сьомий рік поспіль 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Саме цього дня…

ПАМ’ЯТАЄМО…

Сумною звісткою для всіх стала передчасна смерть 65-річного депутата Лебединської районної ради кіль…

Лебединська ЦРЛ надаватиме ще більш якісні медичні послуги

23 жовтня з робочою поїздкою на Лебединщині побував народний депутат України по виборчому округу № 1…

Відбулася остання 37 сесія Лебединської районної ради сьомого скликання

22 жовтня відбулося пленарне засідання чергової 37 сесії Лебединської районної ради під головуванням…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

22 червня в рамках робочої поїздки завітав на Лебединщину. Програма візиту була досить насиченою. Розпочалася вона з прийому громадян, які звертались за допомогою з особистих питань.

Далі – відвідини КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника», де народний депутат поспілкувався із трудовим колективом щодо наявних проблемних питань та здійснив екскурсію-огляд закладом.

Під час діалогу медиків цікавило питання поповнення діагностично-лікувальної бази лікарні, адже нині це є рішучим аргументом для збільшення фінансування закладу. Микола Задорожній пообіцяв сприяти при можливості виділенню коштів з державного бюджету для розвитку галузі охорони здоров'я Лебединщини. Але поряд з цим також висловив впевненість, що у разі утворення Лебединської ОТГ наша спроможна громада й сама зможе розвивати медичну галузь, у тому числі й поповнювати діагностично-лікувальну базу, враховуючи потреби населення, та відкривати нові ліцензії з НСЗУ. «Сильна, потужна громада може сама себе забезпечувати й надавати послуги населенню», – зазначив нардеп.

Делегація почесних гостей у складі народного депутата Миколи Задорожнього, заступника голови районної ради Світлани Горошко та тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Оксани Лихини оглянули основні відділення лікарні, які були утворені та перепрофільовані навесні цього року в результаті впровадження заходів медичної реформи, їх стан та оснащення. Екскурсію закладом для них провів головний лікар Владислав Шепіль. Акцент огляду полягав у готовності лікарні до надання медичної допомоги хворим на коронавірус.

Завершило програму робочого візиту народного депутата на виборчий округ інспектування проведеного ремонту автомобільної дороги державного значення Т-19-13 Ромни – Липова Долина – Тростянець – Мезенівка (в напрямку від села Червленого до Липової Долини). Адже саме за сприяння Миколи Задорожнього на ремонт цієї дороги було виділено з державного бюджету близько 240 мільйонів гривень.

Всі, хто нині рухається цим напрямком, позитивно оцінюють роботу депутата. А Лебединщина має надію і в подальшому на його суттєву допомогу.