Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

Лебединські резервісти повернулись із навчальних зборів

Протягом тижня з 19 по 26 вересня на Сумщині проходили навчальні збори Сумської бригади територіальн…

24 вересня відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Лебединської районної ради

У засіданні взяло участь 16 депутатів з 26 обраних, а також голова Лебединської районної державної а…

Відбувся автопробіг місцями партизанської слави

22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави. З його нагоди відбувся автопробіг, що…

Керівництво району привітало працівників лісового господарства з професійним святом

20 вересня в Україні відзначається як День працівника лісу. З цієї нагоди у переддень професійного с…

На Лебединщині підбили результати конкурсу «Кращий підприємець Лебединщини»

У першу неділю вересня своє професійне свято вже котрий рік поспіль святкують підприємці. До нього в…
   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

23 липня під головуванням Василя Калити відбулося пленарне засідання чергової 35 сесії Лебединської районної ради сьомого скликання.

У засіданні взяло участь 14 депутатів, а також т.в.о. голови районної державної адміністрації Оксана Лихина, начальник Лебединського ВП ГУНП в Сумській області Володимир Богачов, головний лікар КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О. Зільберника» Владислав Шепіль, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, окремі сільські голови та представники місцевих засобів масової інформації.

До порядку денного було включено 19 питань. На сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Лебединського району за І півріччя 2020 року та прийняли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Лебединського району на 2019 рік та наступні 2020–2021 програмні роки, Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, Програми місцевих стимулів для медичних кадрів Лебединського району на 2016-2023 роки та до рішення районної ради від 19.12.2019 «Про районний бюджет Лебединського району на 2020 рік». В основному зміни стосувалися перерозподілу коштів на виконання депутатських повноважень. Депутатами Ганною Богомаз, Сергієм Древалем, Миколою Індиком та Олексієм Гордіяшом частину коштів було спрямовано на надання матеріальної допомоги жителям району. Загальна сума виділених коштів склала 47 тис. грн.

Також було розглянуто і схвалено рішення про Програму поводження із забороненими і непридатними до використання в сільському господарстві хімічними засобами захисту рослин у Лебединському районі на 2020 рік. Ця програма передбачає безпечне та екологічне захоронення непридатних для використання гербіцидів і пестицидів на території Кам’янської (1,5 тонни), Курганської (2 тонни), Межиріцької (7 тонн) та Будильської (9,943 тонн) сільських рад.

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району доповів начальник Лебединського ВП ГУНП в Сумській області Володимир Богачов. Про свою роботу також прозвітував головний лікар Лебединської ЦРЛ Владислав Шепіль. Начальник відділу освіти Лебединської районної державної адміністрації Людмила Дудченко доповіла про хід виконання районної комплексної програми «Освіта Лебединщини у 2019-2021 роках», а начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку сільських територій Лебединської районної державної адміністрації Ярослав Скорняков про хід виконання районної Програми освітлення населених пунктів Лебединського району на 2012-2020 роки.

Депутатами були прийняті рішення з ряду земельних та майнових питань. Зокрема, були погоджені проєкти землеустрою щодо встановлення меж сіл Пристайлове та Червлене і затверджено проєкт землеустрою щодо встановлення меж села Михайлівка. Також надано дозвіл на оренду частини приміщення в Лебединській ЦРЛ, погоджено продовження договору оренди міській раді на танцювальний майданчик в парку ім. П. Полуботка та затверджено перелік майна спільної власності територіальних громад сіл Лебединського району.

Крім того, у зв’язку з виконанням та закінченням терміну дії, було визнано таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 22.12.2015 «Про районну програму з забезпечення виконання призову громадян на строкову військову службу, заходів з мобілізації на території Лебединського району на 2016-2018 роки».

Всі рішення присутніми депутатами було підтримано одноголосно.