Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 27 лютого 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова тридцять друга сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

  1. Про звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.
  2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за 2019 рік.
  3. Про інформацію керівництва Роменської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.
  4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

5 жовтня 2018 року за ініціативи парламентського міжфракційного об’єднання «Жінки. Мир. Безпека» відбудеться Kyiv Global Summit, який передбачає створення першої ефективної платформи пошуку нових ідей і рішень для мирного завершення військових конфліктів та подолання соціально-гуманітарної кризи в зонах збройних протистоянь.

Звертаємо Вашу увагу на обов’язкову процедуру реєстрації за посиланням https://www.kgs.in.ua, крім того на цьому сайті можна отримати додаткову інформацію про Kyiv Global Summit.

Kyiv Global Summit «WOMEN. PEACE. SECURITY» проводитиметься у місті Київ на території КВЦ «Парковий».

Партнери саміту – Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення; Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму; Підкомітет з питань тендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Серед основних напрямів діяльності – посилення участі жінок у миротворчих процесах, запобігання та протидія насильству щодо жінок на сході України, створення системи всебічної допомоги постраждалим від збройного конфлікту, а також просування ідеї тендерної рівності та поліпшення становища жінок у суспільстві.

Планується, що у Kyiv Global Summit візьмуть участь Європейські парламентарі, народні депутати України, представники міжнародних організацій та дипломатичних місій, урядовці, представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, міські голови та депутати місцевих рад, представники експертно-аналітичного середовища та лідери громадянського суспільства. Загальна кількість учасників – понад 700 осіб.