Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ

До відома депутатів районної ради та населення!

Відповідно до статті 46 «Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 липня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради скликається чергова двадцять восьма сесія Лебединської районної ради сьомого скликання, на розгляд якої вносять питання:

 1. Звіт голови Лебединської районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Лебединського району за І півріччя 2019 року.
 3. Про інформацію керівництва Роменської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.
 4. Інші питання.

На сесію запрошуються: голова Лебединської районної державної адміністрації, перший заступник голови Лебединської районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь Лебединської районної державної адміністрації, керівник Роменської місцевої прокуратури, начальник Лебединського відділення поліції ГУНП в Сумській області, сільські голови, керівники підприємств та установ, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Лебединським районом, представники місцевих засобів масової інформації.

 

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
nachodki.ru интернет-магазин

Депутатська фракція БПП "Солідарність"

 1. Древаль Сергій Миколайович - голова депутатської фракції
 2. Дрига Микола Михайлович
 3. Індик Микола Олександрович
 4. Ткаченко Олександр Олексійович
 5. Падалка Леонід Анатолійович

Депутатська фракція ВО "Батьківщина"

 1. Василенко Леся Романівна - голова депутатської фракції
 2. Головко Ігор Станіславович
 3. Горошко Світлана Олександрівна
 4. Зеленський Микола Олексійович
 5. Калита Василь Григорович
 6. Кириченко Андрій Киріянович
 7. Коваленко Іван Сергійович
 8. Коренєв Микола Володимирович
 9. Лук'яненко Сергій Миколайович
 10. Меша Олександр Олексійович
 11. Харченко Віктор Павлович

Депутатська фракція аграрної партії

 1. Зимогляд Микола Миколайович - голова депутатської фракції
 2. Богомаз Ганна Володимирівна
 3. Гордіяш Олексій Петрович
 4. Криницький Олександр Олександрович
 5. Максичка Юрій Іванович
 6. Шаповал Олександр Сергійович