Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

Увага! НАЗК доповнило роз'яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані


64. За якою формою та яким чином слід подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   

ОГОЛОШЕННЯ

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання.

Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Скачать бесплатные шаблоны Joomla

за/п

Прізвище, ім’я, по батькові

1.

Богомаз Ганна Володимирівна

2.

Василенко Леся Романівна

3.

Волощук Віталій Володимирович (з 22.02.2018)

4.

Головко Ігор Станіславович

5.

Гордіяш Олексій Петрович

6.

Горошко Світлана Олександрівна

7.

Древаль Сергій Миколайович

8.

Дрига Микола Михайлович

9.

Зеленський Микола Олексійович

10.

Зимогляд Микола Миколайович

11.

Індик Микола Олександрович

12.

Калита Василь Григорович

13.

Кириченко Андрій Киріянович

14.

Коваленко Іван Сергійович

15.

Коренєв Микола Володимирович

16.

Криницький Олександр Олександрович

17.

Лук’яненко Сергій Миколайович

18.

Максичка Юрій Іванович

19.

Меша Олександр Олексійович

20.

Падалка Леонід Анатолійович

21.

Пінчук Сергій Миколайович

22.

Ткаченко Максим Борисович

23.

Ткаченко Олександр Олексійович

24.

Ткаченко Тарас Борисович

25.

Харченко Віктор Павлович

26.

Шаповал Олександр Сергійович

Дані про депутатів Лебединської районної ради Сумської області,

у тому числі контактні дані та графік прийому громадян

 з/п 

 

Прізвище,  ім’я¸ по батькові депутата

Дата та час проведення прийому громадян

Місце проведення прийому громадян

 

 

Контактний телефон

1

Богомаз Ганна Володимирівна

Другий вівторок кожного місяця

10.00 – 12.00

Приміщення Катеринівської сільської ради

 

 

0502216347

2

Василенко Леся Романівна

Другий вівторок кожного місяця

10.00 – 12.00

Приміщення Маловисторопської сільської ради

 

 

0666006716

3

Волощук Віталій Володимирович

Другий вівторок кожного місяця

14.00 – 15.00 

Приміщення Межиріцької сільської ради

 

0661976681

 

4

Головко Ігор Станіславович

Другий вівторок кожного місяця

15.00 - 17.00

Приміщення Будильської АЗПСМ

 

0955478194

5

Гордіяш Олексій Петрович

Другий вівторок кожного місяця

10.00 – 12.00 

 

Приміщення Боровеньківської сільської ради

0662254986

6

Горошко Світлана Олександрівна

За окремим графіком

 

(05445)22242

7

Древаль Сергій Миколайович

Другий вівторок кожного місяця

10.00 – 12.00

Приміщення Кам’янської  сільської ради

 

 

0509685259

8

Дрига  Микола Михайлович

Другий вівторок кожного місяця

15.00 – 17.00

Приміщення  Пристайлівської сільської ради

 

0507042146

9

Зеленський Микола Олексійович

Другий вівторок кожного місяця

10.00 – 11.00

Приміщення контори    ПРАТ «Племзавод «Михайлівка»,

с.Михайлівка

 

0503070095

10

Зимогляд Микола Миколайович

Другий вівторок кожного місяця

9.00 - 10.00

Приміщення контори СТОВ    ім. Шевченка, с.Голубівка

 

 

 

0509923252

12

Калита Василь Григорович

За окремим графіком

 

0505722120

 

 

13

Кириченко Андрій Киріянович

Другий вівторок кожного місяця,

10.00 – 12.00

Приміщення Підопригорівської сільської ради

 

0958050085

14

Коваленко Іван Сергійович

Другий вівторок кожного місяця,

10.00 – 12.00

Приміщення Курганської сільської ради

 

0983383982

15

Коренєв Микола Володимирович

Третя середа кожного місяця, 15.30 – 16.30

Приміщення Бишкінської  сільської ради

0991653775

16

Криницький

Олександр Олександрович

Другий вівторок кожного місяця,

13.00 – 14.00

Приміщення Калюжненської сільської ради

 

0989659733

17

Лук’яненко Сергій Миколайович

Другий вівторок кожного місяця,

13.00 - 14.00

Приміщення Червленівської сільської ради

 

(05445)20325

18

Максичка Юрій Іванович

Другий вівторок кожного місяця, 13.00 - 14.00

Приміщення Гарбузівської сільської ради

 

0679675550

19

Меша Олександр Олексійович

Другий вівторок кожного місяця,

10.00 - 11.00

Приміщення контори   2-ого відділення ПРАТ «Племзавод «Михайлівка», с.Першотравневе

 

0965035978

20

Падалка Леонід Анатолійович           

 

Другий вівторок кожного місяця,

13.00 – 14.00

Приміщення Рябушківської сільської ради

 

0989739936

21

Пінчук Сергій Миколайович

Другий вівторок кожного місяця, 14.00-15.00

Приміщення Штепівської  АЗПСМ

 

05080982106

22

Ткаченко Максим Борисович

Другий вівторок кожного місяця,

9.00 – 10.00

Приміщення Бишкінської сільської ради

 

0505930238

23

Ткаченко Олександр Олексійович

Четверта середа кожного місяця,

10.00 - 11.00

Приміщення Підопригорівської сільської ради

 

0993766494

 

 

 

 

 

 

24

Ткаченко Тарас Борисович

Другий вівторок кожного місяця,

10.00 – 11.00

Приміщення Великовисторопської сільської ради

 

0993990914

25

Харченко Віктор Павлович      

 

Другий вівторок кожного місяця,

9.00 – 10.00

Приміщення Павленківської сільської ради

 

0953310384

26

Шаповал Олександр Сергійович

Другий вівторок кожного місяця, 10.00 – 12.00 

 

Кабінет директора Першого Сумського конезаводу, с.Патріотівка

(05442)775195