Шановні відвідувачі!

Вітаючи вас на сайті Лебединської районної ради, сподіваюсь, що розміщені на ньому матеріали допоможуть вам оперативно отримати повну та достовірну інформацію про діяльність районної ради та 23 сільських рад району, сприятимуть взаємодії органів місцевого самоврядування та громадськості при вирішенні актуальних питань життєдіяльності територіальних громад.

 

З повагою, голова Лебединської районної ради Василь Калита!

   
   

Документи  

   

Корисні посилання  

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОБОТУ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

До відома населення!

Лебединська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області розпочала свою роботу і знаходиться за адресою: м.Лебедин вул. Сумська, 12 кімнати 32, 39 (приміщення адмінбудівлі Лебединської районної ради).

Режим роботи: понеділок — четвер з 8:00 по 17:15, п'ятниця з 8:00 по 16:00, перерва з 12:00 по 13:00. Субота, неділя — по окремому графіку.

Склад комісії

Постанова ЦВК від 10.08.2020 №172 "Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій"

   

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції»

Так, Законом значно розширено коло близьких осіб.

Внесено деякі уточнення до поняття «члени сім’ї».

Розширюється перелік відомостей, який декларант має подавати щодо себе і членів сім’ї при поданні декларації.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ >>

   
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

 

Голова комісії: Прокопова Лілія Валеріївна.

Члени комісії:

Азаров Олексій Григорович.

Бойко Микола Миколайович.

Веремйова Ольга Олегівна.

Гордіяш Олексій Петрович.

Індик Микола Олександрович.

Калюжний Олександр Петрович.

Коренєв Микола Володимирович.

Легкий Іван Іванович.

Шаповал Олександр Сергійович.

Шепотько Таїсія Василівна. 

 

 

Голова комісії: Кузьменко Євген Федотович.

Члени комісії:

Глуходід Іван Олексійович.

Калініченко Сергій Павлович.

Коваленко Іван Сергійович.

Кулішенко Микола Михайлович.

Лапоног Петро Васильович.

Лихицька Світлана Михайлівна.

Пінчук Сергій Миколайович.

Рева Віктор Андрійович.

Ровний Валерій Володимирович.

Солоха Володимир Петрович.

Голова комісії: Яценко Анатолій Михайлович.

Члени комісії:

Бойченко Лідія Миколаївна.

Дрогало Олександр Сергійович.

Зеленський Микола Олексійович.

Лапоног Павло Олексійович.

Парфило Анатолій Панасович.

Ступницький Сергій Ростиславович.

Ткаченко Олександр Іванович.

Голова комісії: Штукін Микола Олексійович. 

Члени комісії:

Безуглий Михайло Митрофанович. 

Босенко Віктор Миколайович. 

Головченко Уляна Іванівна.

Дігтяр Юрій Миколайович.

Древаль Сергій Миколайович. 

Дятленко Олексій Анатолійович.

Журавель В’ячеслав Петрович. 

Зимогляд Микола Миколайович. 

 

Коваленко Євгеній Михайлович. 

Криницький Олександр Олександрович. 

Лобко Володимир Іванович.

Максичка Юрій Іванович. 

Минюк Іван Олексійович.